top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Świąteczne wizyty u naszych sponsorów!

Dziś mieliśmy okazję spotkać się z naszymi sponsorami, podziękować za współpracę w 2021 roku, wręczyć upominki oraz złożyć świąteczne życzenia.

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Kończy się również rok 2021. Był to dla nas intensywny okres zmian i wielu sukcesów zarówno tych sportowych jak również organizacyjnych. Seniorska drużyna znakomicie radzi sobie w rozgrywkach ligowych a nasza Akademia z miesiąca na miesiąc powiększała się o kolejnych młodych piłkarskich adeptów, którzy z sukcesami grają w swoich młodzieżowych ligach. Na te sukcesy pracowali zawodnicy, zarząd, ludzie dobrego serca oraz nasi wspaniali sponsorzy. To właśnie dzięki nim mogliśmy zapewnić naszym zawodnikom min. nowe stroje i profesjonalny sprzęt sportowy. Dziś wspólnie z prezesem Dariuszem Nowak i delegacją z Akademii Orła odwiedziliśmy naszych sponsorów. Chłopcy dopiero co dostali prezenty od Św. Mikołaja podczas klubowego spotkania, a dziś to oni w imieniu całego klubu obdarowywali upominkowymi koszami świątecznych smakołyków naszych sponsorów. Życzyliśmy przede wszystkim zdrowia oraz wspólnych sukcesów w przyszłym roku.


W firmie Techpark - naszym strategicznym sponsorem, spotkaliśmy się z prezesami Panem Pawłem Kośla i Panem Michałem Kośla. Były świąteczne życzenia i wymiana upominków. Nasi młodzi przedstawiciele wraz z Prezesem Orła w imieniu całej drużyny i zarządu złożyli świąteczne życzenia.


W firmie Mondi sponsorem naszej Akademii spotkaliśmy się z Panem Maciejem Chudak - Dyrektorem Zakładu w Wierzbicy. Dla naszych małych Mikołajów był to debiut we wręczaniu prezentów ale dzielnie się spisali!


W firmie Rafiz i Technitynk naszym technicznym sponsorem spotkaliśmy się z Panią Izabelą Dyczkowską. Prezes Dariusz Nowak złożył świąteczne życzenia a chłopcy wręczyli upominki. W zamian mieliśmy okazję spróbować pyszne świąteczne ciasteczka Pani Izabeli.


W firmie PF Technology sponsorem naszej Akademii spotkaliśmy się z v-ce Prezesem Zarządu Panem Pawłem Zielonka. Do świątecznego upominku chłopcy "dorzucili" pamiątkowe zdjęcie zawodników Akademii Piłkarskiej Orła.
1254 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page