top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Było mnóstwo zabawy i sportowych emocji. Orzeł świętował swoje 70-lecie!

Wczoraj na stadionie w Wierzbicy odbyły się obchody jubileuszu 70-lecia powstania "Orła" Wierzbica.

Jubileusz rozpoczął się uroczystą mszą świętą poprowadzoną przez ks. Edwarda Mosioł - kapelan Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, podczas której został poświęcony klubowy sztandar. Na mszy swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Urzędu Gminy z Wójtem Gminy Wierzbica Panem Zdzisławem Duliasem na czele, sponsorzy naszego klubu, przyjaciele, sympatycy i delegacja młodych piłkarzy z Akademii Orła. Po mszy były życzenia, wymiana upominków oraz pamiątkowe zdjęcia. Po uroczystościach w parafialnym kościele w Wierzbicy główne obchody jubileuszu rozpoczęły się na stadionie "Orła". Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji min. dmuchane place zabaw, basen, zjeżdżalnie, trampoliny. Na jubileusz przybyły również zastępy OSP z naszej gminy, które zaprezentowały efektowne pokazy strażackie i przejażdżki wozami strażackimi wokół stadionu. Swoje smakołyki prezentowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich a młodzieżowe drużyny Orła Wierzbica, Beniaminek Soccer Schools Iłża, Centrum Radom i Radomiaka Radom rozegrały towarzyski turniej piłkarski. Dla wszystkich drużyn i zawodników były puchary i medale. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Kamil Witkowski - Prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który wręczył młodym piłkarzom puchary i medale. Pan Kamil Witkowski na ręce Prezesa Orła Dariusza Nowaka przekazał również pamiątkową jubileuszową paterę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, sponsorom i sympatykom naszego klubu. Dziękujemy drużynom Beniaminka Soccer Schools Iłża, Centrum Radom i Radomiaka Radom za liczne przybycie na jubileuszowy turniej.


437 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page