top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Firma Wosko Design dołącza do grona sponsorów Orła Wierzbica!

Prezes Orła, Dariusz Nowak w siedzibie klubu spotkał się z Panem Sylwestrem Woskowiczem - właścicielem firmy Wosko Design.


W tym sezonie nasz klub wzbogacił się o dużą przeszkloną gablotę informacyjną która pojawiła się przed wjazdem na teren stadionu. Jest to miejsce w którym będziemy informować o bieżących wydarzeniach z życia naszego klubu. Nasi kibice będą mogli tam uzyskać informacje min. o godzinach i terminach meczów, czy też treningów naszych drużyn. Inwestycja została zrealizowana przez Pana Sylwestra Woskowicza. Firma Wosko Design swoją siedzibę ma w Wierzbicy i od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli. Prezes Dariusz Nowak wręczył Panu Sylwestrowi pamiątkowe podziękowania za realizację tej inwestycji a także mały świąteczny upominek. Witamy w naszej drużynie!600 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page