top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Przekaż 1% podatku na nasz klub

Zaktualizowano: 21 sty 2021

Zbliża się okres rozliczeniowy naszych podatków. Jest to szczególny okres w którym możemy wesprzeć finansowo szczytny cel, jakim bez wątpienia jest szkolenie dzieci i młodzieży oraz rozwój kultury fizycznej.Już dziś ruszamy z kampanią w której to, zachęcamy państwa do wsparcia naszej drużyny przekazując nam 1% swojego podatku. Całość dochodu zostanie przeznaczona na działalność klubu w szczególności związaną ze szkoleniem najmłodszych adeptów piłki nożnej.


Jak to zrobić?


Jest to bardzo proste! Potrzebują państwo tylko nasz numer KRS 0000310036, a polu w "szczegółowy cel" wpisujemy: GKS ORZEŁ WIERZBICA

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie! Razem możemy więcej.58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page