top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Orzeł na półmetku ligowych zmagań

W oczekiwaniu na pierwszy mecz 18 kolejki, przyglądamy się tabeli ligowej, w której po 17 meczach zajmujemy 6 miejsce. W dotychczasowych meczach, nasi zawodnicy zdobyli 28 punktów, strzelając 43 bramki i tracąc 31.

Najwyższą wygraną Orzeł Wierzbica odniósł w 2 kolejce, pokonując w Kazanowie miejscową Iłżankę 6:1, zaś najdotkliwszą porażkę zanotowaliśmy w 3 kolejce, na własnym boisku przegrywając z Drogowcem Jedlińsk 0:4. Na rewanż na terenie Drogowca będziemy mieli okazję już w 20 kolejce Ligi Okręgowej Tymex.

Rywalizacja w tabeli ligowej jest bardzo wyrównana i kolejne mecze będą kluczowe, w dalszych rozstrzygnięciach. Sytuacja pandemiczna w kraju niestety paraliżuje terminarz rozgrywek i jak dotąd nie poznaliśmy jeszcze, daty meczy 18 kolejki. Dla przypomnienia, w kolejnym meczu spotkamy się z zajmującą 4 miejsce Powiślanką Lipsko. Rywal trudny, ale mamy nadzieję że nasi zawodnicy będą równie skutecznie zdobywać bramki jak dotychczas (średnia na mecz 2,5 bramki) i z Lipska wywieziemy 3 punkty.

 

Liga Okręgowa "Tymex": po 17 kolejkach
141 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page