top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Orzełki szlifują formę... mamy pierwsze wyróżnienia!

Dziś odbył się kolejny trening najmłodszej grupy wiekowej Akademii Piłkarskiej Orła. Na stadionie przy ul. Kościuszki 37, "Orzełki" zdobywały kolejne piłkarskie szlify a dla najaktywniejszych i najbardziej zaangażowanych zawodników, trener Dariusz Nowak przygotował wyróżnienia.

Nasi mali adepci z treningu na trening pokazują coraz większe zaangażowanie i chęć do gry. Dziś trener Dariusz Nowak przeprowadził trening poprawiający motorykę i koordynacje ruchową. Był to kolejny etap piłkarskiego rozwoju "Orzełków". Widać było walkę, progres i przede wszystkim zaangażowanie w trening. Po treningu trener wyróżnił pamiątkowymi dyplomami najaktywniejszych 4 piłkarzy i 1 piłkarkę naszej najmłodszej grupy.

Obserwując zapał do gry na kolejnych treningach z pewnością grono wyróżnionych zawodników powiększy się. Dla wszystkich "Orzełków" po treningu czekała jeszcze miła słodka niespodzianka, ufundowana przez "przyjaciółkę" naszego klubu. Serdecznie dziękujemy za ufundowane słodycze, dzieci były zachwycone!Galeria z dzisiejszego treningu301 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page