top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Orzeł Wierzbica pewnie pokonuje Proch Pionki 4:0!

W 7 kolejce Tymex Ligi Okręgowej Orzeł nie dał szans Prochowi Pionki wygrywając zdecydowanie 4:0!

Po dwóch porażkach z Drogowcem i Powiślanką piłkarze Orła ze zdwojoną determinacją wyszli do dzisiejszego spotkania z Prochem Pionki. Trener Rafał Stąpór zagrał dziś ustawieniem, które jak się okazało po meczu, było strzałem w dziesiątkę! Piłkarze Orła od pierwszych minut kontrolowali grę. Pierwszą bramkę dla Orła zdobył w pierwszej połowie Piotr Jaworski. Drugą bramkę dołożył efektownym strzałem kapitan Orła, Grzegorz Dziurzyński. Pierwsza połowa była zdecydowanie pod dyktando gospodarzy i zakończyła się prowadzeniem 2:0. Nie inaczej było w drugiej połowie. Trener Rafał Stąpór dał pograć rezerwowym, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. Składne i ofensywne akcje były efektem dwóch kolejnych goli, autorstwa Roberta Jarząbka i po raz drugi Grzegorza Dziurzyńskiego. Drużyna pokazała dziś niesamowity charakter czego efektem są kolejne punkty w ligowej tabeli. Już za tydzień, zagramy w Iłży z miejscową Polonią. Mecz 2 października o godz.: 15:00.

Skład Orła Wierzbica: Przytuła (79. Adamiec) – R. Jarząbek (76. A.Stąpór), P. Ankurowski, I. Jarząbek, Więczasek, Smorongiewicz (66. Zawisza), Rogala (79. Kiełbaska), Dziurzyński, Szczepanik (69. Kosela), B. Ankurowski (60. Woźniak), Jaworski (76. I. Ankurowski).