top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Porażka Orła w Lipsku 7:2! Powiślanka liderem po 6 kolejkach

Powiślanka postawiła bardzo wysoko poprzeczkę w 6 kolejce Tymex Ligi Okręgowej.

Jest to druga porażka z rzędu naszej drużyny. Zaznaczyć jednak trzeba że Powiślanka Lipsko jest faworytem do zwycięstwa w tym sezonie Tymex Ligi Okręgowej. Piłkarze Orła nie potrafili zbudować przewagi w środku oraz nie grało wiele elementów w grze obronnej. Bramki dla Orła strzelili Jarząbek oraz Jaworski, asysty zaliczyli Dziurzyński i Piątek. Dwie porażki i strata aż 11 bramek w dwóch spotkaniach, statystycznie wygląda fatalnie. Liczymy że w kolejnym spotkaniu piłkarze Orła pokażą, że popełnione błędy w ostatnich meczach były "wypadkiem przy pracy". Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę 25 września o godz.: 15:00 z Prochem Pionki! Zapraszamy wszystkich kibiców. Dopingujmy naszych zawodników!


63 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Bình luận


bottom of page