top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Remisujemy w Jedlińsku z Drogowcem 1:1!

Po dobrym meczu wywozimy z trudnego terenu 1 punkt. Niewiele brakowało aby zgarnąć pełną pulę.

Po dwóch porażkach w ostatnich spotkaniach, piłkarzy Orła w Jedlińsku czekała trudna przeprawa z wyżej notowanym rywalem. Nasi zawodnicy świetnie prezentowali się w oskrzydlający akcjach i w twardej grze obronnej. Pierwsza wyrównana połowa zakończyła się remisem. W drugiej połowie to Orzeł pewnie atakował i po jednej z akcji po podaniu Pawła Ankurowskiego, Piotr Jaworski świetnym strzałem z pola karnego pokonał bramkarza rywali. Niestety chwilę później nasi rywale wyrównali wykorzystując błąd naszej obrony. Orzeł w tym spotkaniu miał kilka dogodnych sytuacji z których mogły paść bramki a sama gra napawa nas optymizmem, przed sobotnim spotkaniem z Energią Kozienice na własnym boisku. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion i głośny doping już w najbliższą sobotę tj.19.06.2021 roku o godzinie 18:00.

GKS Orzeł Wierzbica: Przytuła - B. Ankurowski, P. Ankurowski, Więczasek, Jarząbek, Rogala, Szczepanik, Dziurzyński, Jaworski, Woźniak, Minda (M. Kosela)