top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Spotkanie i podziękowania

W minionym tygodniu Prezes "Orła" Dariusz Nowak spotkał się władzami firm Technitynk Sp. z o.o. i Rafiz Sp. z o.o. Sp. k. które od lat wspierają nasz klub.

Na spotkaniu, Prezes Dariusz Nowak przekazał Pani Izabeli Dyczkowskiej i Panu Rafałowi Dyczkowskiego pamiątkowe podziękowania za owocną współpracę i wspieranie rozwoju Orła Wierzbica. Była to również okazja na rozmowę o dalszej współpracy, do przedstawienia strategii rozwoju "Orła" i ambitnych celów sportowych w najbliższym sezonie. Mamy nadzieję że dalsza współpraca pozwoli na realizację założonych celów i razem będziemy mogli z dumą patrzeć na rozwój naszego gminnego klubu sportowego GKS Orzeł Wierzbica.

146 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page