top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Wysoka wygrana na zakończenie sezonu! Orzeł 4:0 Iłżanka!

Mocne zakończenie sezonu Tymex Ligi Okręgowej w wykonaniu piłkarzy Orła Wierzbica. Na własnym boisku piłkarze z Wierzbicy nie dali szans drużynie z Kazanowa wygrywając 4:0.

Dzisiejszy mecz dla piłkarzy z Kazanowa był ich pożegnaniem z Ligą Okręgową z uwagi na zajęcie ostatniej pozycji w tabeli. Piłkarze Orła w mocno przebudowanym składzie ostatnie spotkanie ligowe potraktowali bardzo poważnie. Pierwsza połowa była wyrównana i obie drużyny nie potrafiły wykorzystać stwarzanych sytuacji podbramkowych. Piłkarze Orła objęli prowadzenie po niefortunnej interwencji bramkarza rywali i jego samobójczej bramce. Druga połowa to już koncert gry Orła. Bramki Szczepanika, Jęczyńskiego i Rogali ustaliły wynik na 4:0. Było do świetne podsumowanie dobrej gry Orła Wierzbica w obecnym sezonie. GKS Orzeł Wierzbica pewnie zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli i pokazuje że ma wysokie aspiracje w nadchodzącym sezonie. Dziękujemy kibicom za doping na wszystkich meczach!