top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Wysokie zwycięstwo Orła Wierzbica na zakończenie rundy jesiennej!

Na własnym boisku Orzeł Wierzbica nie dał szans Mazowszu Grójec, wygrywając 4:1 i pieczętując tym samym znakomitą rundę!

Mecz 15 kolejki Tymex Ligi Okręgowej pomiędzy Orłem Wierzbica a Mazowszem Grójec rozpoczął się o godzinie 13 na stadionie przy ul. Kościuszki 37 w Wierzbicy. Pogoda dziś nie rozpieszczała. Wietrzne warunki dawały o sobie znać przy wysoko wykopywanych piłkach. Był to ostatni mecz dla obu drużyn w tej rundzie. Mocne rozpoczęcie zanotowali goście. Po błędzie obrony Orła, napastnik Mazowsza Grójec po rajdzie prawą stroną strzelił w kierunku bramki Sebastiana Przytuły i piłka po ziemi wtoczyła się do bramki. Początek nerwowy ale piłkarze Orła skrupulatnie budowali przewagę w środku pola. Akcje raz jedną, raz drugą stroną nie przynosiły rezultatu. Dopiero w końcówce pierwszej połowy bramkę dla Orła zdobył Paweł Ankurowski. Bramka do szatni i mieliśmy 1:1. Na drugą połowę piłkarze Orła wyszli niezwykle zmotywowani. Od pierwszych minut zauważalna była przewaga gospodarzy. Ukoronowaniem dobrze ułożonej gry była druga bramka Pawła Ankurowskiego. Po znakomitym dośrodkowaniu i strzale z "główki" Orzeł wyszedł na prowadzenie.

Była to bramka przełomowa w dzisiejszym meczu, ponieważ piłkarze Mazowsza Grójec wyraźnie załamali się sytuacją na boisku. Efektem tego były kolejne dwie bramki, Piotra Jaworskiego a następnie Grzegorza Dziurzyńskiego.

Mecz kończy się wynikiem 4:1. Orzeł pewnie zwycięża i na koniec rundy jesiennej zajmuje 3 miejsce. Jest to znakomity wynik i czołówka ligowej tabeli ze stratą 3 punktów do lidera. W 16 kolejce piłkarze Orła powędrują na mecz do Policznej gdzie będą podejmować zajmujący 10 miejsce Gryf. Dokładny terminarz poznamy przed rozpoczęciem rundy wiosennej.290 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page