top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Z wizytą u Pani Dyrektor PSP w Wierzbicy

Prezes GKS Orzeł Wierzbica Dariusz Nowak, odwiedził dziś Dyrektor PSP w Wierzbicy Panią Agnieszkę Sarnat z małym upominkiem w postaci pamiątkowego dyplomu z podziękowaniami za dotychczasową współpracę.

W naszej działalności sportowej głównie wykorzystujemy własną infrastrukturę. Jednakże, ważnym uzupełnieniem treningów naszej młodzieży są zajęcia na hali sportowej przy PSP w Wierzbicy, oraz szkolnym boisku ze sztuczną nawierzchnią "Orlik". Adepci naszej piłkarskiej Akademii, dzięki owocnej współpracy z dyrekcją PSP w Wierzbicy mogą liczyć na dostęp do infrastruktury i sprzętu sportowego, który umożliwia im piłkarski rozwój. Dziś mieliśmy okazję porozmawiać z Panią Dyrektor o naszych klubowych planach na przyszłość, oraz o strategii rozwoju szkolenia naszej młodzieży. Prezes Dariusz Nowak poza pamiątkowymi podziękowaniami, wręczył również Pani Dyrektor klubowy szalik "Orła" zachęcając do kibicowania naszym piłkarzom i śledzenia rozwoju klubu.


Dyrekcji PSP im. Stefana Żeromskiego w Wierzbicy dziękujemy za wspierania rozwoju GKS Orzeł Wierzbica i mamy nadzieję, że dzięki dalszej współpracy młodzież z naszego regionu będzie mogła realizować swoje sportowe pasje i marzenia.


295 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page