top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Znakomita passa trwa! 3 ligowe zwycięstwo z rzędu!

Piłkarze Orła Wierzbica inkasują kolejne 3 punkty w ligowych rozgrywkach. Po bardzo dobrym spotkaniu wygrywamy z KS Pilica 2:0.

Mecz rozgrywany na stadionie Orła w Wierzbicy w bardzo wietrznych warunkach, rozpoczął się o godzinie 11:00. Tuż przed spotkaniem trener Rafał Stąpór musiał wprowadzić zmiany w wyjściowej "11" z uwagi na uraz Pawła Ankurowskiego. Od pierwszych minut piłkarze Orła częściej przebywali przy piłce i stwarzali więcej groźnych sytuacji bramkowych. Kluczowe dla dzisiejszego spotkania były stałe fragmenty gry. To właśnie po nich oglądaliśmy dwie bramki. Pierwsza z nich padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Grzegorza Dziurzyńskiego, kiedy to pewnym strzałem z "główki" piłkę w siatce rywali umieścił Maciej Kosela. Pod koniec pierwszej połowy po kolejnym rzucie rożnym, Grzegorz Dziurzyński bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił druga bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Orła 2:0. W drugiej połowie również dominowali piłkarze z Wierzbicy. Mimo przewagi zabrakło skuteczności i odrobiny szczęścia. Orzeł Wierzbica po zwycięstwie 2:0 inkasuje kolejne 3 punkty i po 11 kolejkach z dorobkiem 23 punktów zajmuje 4 miejsce. Kolejne spotkanie w najbliższa niedzielę 31 października o godz.: 13:30 z Jodłą Jedlnia-Letnisko, która zajmuje aktualnie 2 miejsce w ligowej tabeli.


Wyjściowa 11 na dzisiejsze spotkanie GKS Orzeł Wierzbica:


Przytuła - Ankurowski B. Jarząbek I., Jarząbek R., Kosela, Stąpór, Woźniak, Jaworski, Szczepanik, Dziurzyński (c), Rogala137 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page