top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Niestety, przegrywamy z Jedlnią 1:2

Po dobrym i zaciętym meczu przegrywamy na własnym boisku z Królewscy Jedlnia.

Była walka i serce do gry, ale zabrakło szczęścia. Wykorzystane dwie sytuacje piłkarzy z Jedlni w pierwszej połowie, ustawiły mecz. Piłkarze Orła Wierzbica w drugiej połowie, po kilku składnych akcjach, mieli szansę na zdobycie bramki. Niestety brakowało skuteczności. Niemoc przełamał w końcówce spotkania, Piotr Jaworski strzelając bramkę na 1:2. Goście dowieźli prowadzenie do końca spotkania, inkasując 3 punkty. Nie ma czasu na rozpamiętywanie porażki, bo już w najbliższą środę, mecz na trudnym terenie w Jedlińsku. Walczymy i gramy o 3 punkty! Orzeł Wierzbica!