top of page

Sponsorzy Gminnego Klubu Sportowego "Orzeł" Wierzbica

logo techpark.jpg
Sponsor strategiczny od sezonu 2021/2022 - Firma PW TECHPARK powstała we wrześniu 2011 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie lokalnych firm działających w branży stalowej oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych. W 2013 roku firma do oferty wprowadziła wysokiej jakości domy drewniane, letniskowe, altany i inne konstrukcje drewniane. Obecnie główną gałęzią rozwoju firmy jest produkcja, sprzedaż oraz montaż ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych – zarówno ozdobnych modułowych i łupanych, jak i ogrodzeń panelowych oraz siatki leśnej.
d_logo_technitynk.jpg
Sponsor techniczny - Celem działalności firmy jest produkcja nowoczesnych, wielofunkcyjnych systemów dociepleń, tynków akrylowych, silikonowych, silikatowych, siloksanowych, farb fasadowych i farb wewnętrznych oraz szerokiej gamy innych produktów znajdujących zastosowanie w budownictwie.
logo RAFIZ.BMP
Sponsor techniczny - firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji urządzeń do produkcji, przetwarzania i konfekcjonowania materiałów sypkich.
PFTECH.jpg
Sponsor Akademii Piłkarskiej - PFTechology jest firmą produkującą maszyny i urządzenia obejmujące swym zakresem procesy filtracji, separacji, odwadniania i magazynowania.
1280px-Mondi_Logo.svg.png
Sponsor Akademii Piłkarskiej - Firma Mondi jest jednym z największych europejskich producentów papieru do produkcji tektury falistej. W swojej ofercie firma posiada wiele zaawansowanych technologicznie produktów min. papiery do produkcji tektury falistej o podwyższonej odporności na wchłanianie wilgoci.
Wosko Design CMYK.jpg
Sponsor Akademii Piłkarskiej - Firma Wosko Design swoją siedzibę ma w Wierzbicy i od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli.
DUJKA1.jpg
Sponsor Akademii Piłkarskiej - PPHU Sprint jest firmą specjalizującą się w transporcie, swoją siedzibę ma w Wierzbicy
logo agawa.png
Sponsor Akademii Piłkarskiej - Centrum Urody Agawa to miejsce w którym możemy skorzystać z szeregu wysokiej jakości innowacyjnych zabiegów kosmetycznych. Centrum posiada jedyny w okolicy specjalistyczny gabinet pielęgnacji stóp oraz jedyną w okolicy grotę solną.
LOGO WARDA1.jpg
green-petrol.png
bottom of page