top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Orzeł wygrywa w Radomiu z Centrum!

Przełamanie i cenne punkty dla Orła w meczu 23 kolejki LO z RSS Centrum Radom.

Po dwóch porażkach z rzędu piłkarze Orła potrzebowali przełamania. Zadanie nie było łatwe bo rywalem Wierzbiczan była solidna drużyna RSS Centrum Radom, która to po rundzie jesiennej była na szczycie Ligi Okręgowej. Pierwsze minuty spotkania należały do gospodarzy, jednakże z biegiem czasu gra się wyrównywała. W pierwszej połowie czystych sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo, oglądaliśmy bardzo dobrą grę defensywną obu drużyn. W drugiej połowie w 54 minucie zakotłowało się w polu karnym GKS-u a piłkę z najbliższej odległości do bramki Sebastiana Przytuły wbił Kasprzyk. Mieliśmy 1:0 dla Centrum! Bramka ta zadziałała na piłkarzy Orła motywująco! Piłkarze Orła coraz śmielej atakowali bramkę Centrum, czego efektem były dwie bramki zdobyte w ciągu dwóch minut w 73 Przemysław Rogala płaskim uderzeniem po ziemi i w 75 minucie "główką" Paweł Ankurowski. Emocji nie brakowało do końca spotkania. Mieliśmy kilka świetnych sytuacji bramkowych z obu stron, jednak wynik się już nie zmienił. Orzeł przywozi z Radomia 3 punkty i stabilizuje się w środkowej części tabeli.