top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Orzeł Wierzbica na wyjeździe pokonuje LKS Promna 1:2!

Jest to już trzecie zwycięstwo Orła w 4 meczu Tymex Ligi Okręgowej!

Znakomity wytęp zanotowali dziś nasi piłkarze w wyjazdowym spotkaniu z KS Promna wygrywając 1:2, w 4 kolejce Tymex Ligi Okręgowej. KS Promna to rywal bardzo wymagający, co było widać od pierwszych minut. Mimo iż z przebiegu gry pierwsza połowa należała do rywali, to Orzeł wyszedł pierwszy na prowadzenie po bramce Kamila Woźniaka. Rywale szybko wyrównali i kontrolowali przebieg gry w pierwszych 45 minutach. Po przerwie to piłkarze Orła pokazali charakter. Szybkie kontry, składne akcje skrzydłami oraz pewna gra w obronie była dziś mocną stroną zawodników z Wierzbicy. Bramkę na wagę zwycięstwo po "sprytnym" rozegraniu stałego fragmentu gry przez Grzegorza Dziurzyńskiego zdobył Maciej Szczepanik. Po zwycięstwie wskakujemy na fotel lidera i mamy nadzieję że utrzymamy go do końca sezonu! Brawo drużyna!

Skład GKS Orzeł Wierzbica: Przytuła - Ankurowski Bartosz, Więczasek, Jarząbek Igor, Jarząbek Robert, Szczepanik, Kosela, Woźniak, Jaworski, Dziurzyński, Rogala.