top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Orzeł Wierzbica z kompletem zwycięstw po 6 kolejkach Tymex Ligi Okręgowej!

Pewne zwycięstwo na KS Pilica odnieśli dziś piłkarze Orła Wierzbica w 6 kolejce Tymex Ligi Okręgowej!

KS Pilica Nowe Miasto nad Pilicą w poprzedniej kolejce wygrała z faworyzowaną Powiślanką Lipsko. Mimo, iż goście przed dzisiejszym meczem zgromadzili tylko 5 punktów to ostatni wynik pokazał, że jest to drużyna nieprzewidywalna. Początek meczu rozpoczął się od zdecydowanych ataków piłkarzy Orła i... zostało tak już do końca spotkania. Goście z Nowego Miasta nad Pilicą nie byli w stanie dziś zagrozić bramce strzeżonej przez Sebastiana Przytułę. Piłkarze Orła za to atakowali i gdyby mieli większą skuteczność to wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Finalnie Orzeł wygrywa 5:0 po bramkach samobójczej w 15 minucie (asysta Piotr Jaworski), Piotra Jaworskiego w 45 minuicie (asysta Grzegorz Dziurzyński), Jarosława Gołdy w 48 minucie (asysta Piotr Jaworski) , Grzegorza Dziurzyńskiego w 67 minucie (z rzutu wolnego po faulu na Przemysławie Rogali) i debiutanckiej bramce w barwach Orła Aleksandra Pożyczki w 84 minucie (asysta Bartłomiej Wójcik). Z ławki rezerwowych na boisku pokazali się dziś Alana Stąpór, Igor Warda i Aleksander Pożyczka. Z kompletem zwycięstw Orzeł Wierzbica po 6 kolejkach jest liderem Tymex Ligi Okręgowej. Za tydzień 24 września (sobota) o godzinie 14:00 szlagier 7 kolejki w którym Orzeł Wierzbica na wyjeździe zagra z Gryfem Policzna! Już dziś zapraszamy na to spotkanie!

Bramka na 4:0 z rzutu wolnego Grzegorza Dziurzyński