top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Orzeł Wierzbica zwycięża w derbach regionu!

Bardzo ważne 3 punkty zainkasowali dziś piłkarze Orła pokonując Szydłowiankę Szydłowiec 1:0!

Spotkania pomiędzy Orłem a Szydłowianką od zawsze wzbudzają zainteresowanie w naszym regionie. Starcia na boisku obu drużyn nazywane "derbami regionu" są bardzo zacięte i wyrównane. Nie inaczej było dzisiaj. Pierwsza połowa była wyrównana. Piłkarze Orła już w pierwszych minutach stworzyli sobie bramkową sytuację. Jarosław Gołda strzelił bramkę jednak sędzia uznał że był na pozycji spalonej. Obie ekipy miały jeszcze okazję do strzelenia bramek, jednakże brakowało skuteczności i znakomicie w bramce spisywali się bramkarze. Druga połowa to zdecydowana przewaga piłkarzy Orła Wierzbica. Zwieńczeniem dobrej gry była bramka w 81 minucie Pawła Ankurowskiego. W kolejnym już spotkaniu obrońca Orła zdobywa rozstrzygającą losy meczu bramkę. Mecz kończy się wynikiem 1:0 dla Orła Wierzbica!