top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Pewnie zdobyte 3 punkty w meczu 8 kolejki z Młodzikiem Radom!

Orzeł Wierzbica się nie zatrzymuje, to już 8 zwycięstwo z rzędu!

W meczu 8 kolejki Tymex Ligi Okręgowej Orzeł Wierzbica podejmował zajmującego 10 miejsce w tabeli Młodzika Radom. Piłkarze z Radomia przegrali ostatnie 3 mecze i w dzisiejszym spotkaniu inny wynik ,niż wygrana gospodarzy byłby traktowany jako niespodzianka. Szybkie otwarcie meczu zaliczyli piłkarze z Wierzbicy, kiedy to technicznym strzałem Piotr Jaworski zdobył pierwszą bramkę. Po szybko zdobytej bramce, mecz trochę zwolnił tempo. Przeważali piłkarze Orła, ale poza kilkoma strzałami z dystansu specjalnie nie zagrażali bramce Młodzika Radom. Orzeł podkręcił tempo w drugiej części pierwszej połowy. W 37 minucie strzał Grzegorza Dziurzyńskiego wybronił bramkarz Młodzika ale przy dobitce Jarka Gołdy był już bezradny. 3 minuty później przed polem karnym obrońcy Młodzika faulują Piotra Jaworskiego. Do rzutu wolnego podchodzi Grzegorz Dziurzyński i genialnym strzałem podwyższa wynik na 3:0. Takim rezultatem kończy się 1 połowa. Kolejne 45 minut to również przewaga Orła, ale tylko w pierwszej części 2 połowy. Wynik na 4:0 w 55 minucie podwyższył Piotr Jaworski po dokładnej wrzutce Grzegorza Dziurzyńskiego. Później na boisku mogliśmy oglądać dużo niedokładności i przypadkowych zagrań. Po jednym z nich w 68 minucie padła bramka na 4:1 (Karpiński). W drugiej połowie trener Rafał Stąpór dał szansę gry wszystkim zawodnikom rezerwowym. Już za tydzień szlagier 9 kolejki Tymex Ligi Okręgowej. Na wyjeździe Orzeł Wierzbica zagra z Powiślanką Lipsko! Początek spotkania o godzinie 15:00. Zapraszamy!

Bramka Grzegorza Dziurzyńskiego w 40 minucie na 3:0