top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Pierwsza porażka Orła Wierzbica w rundzie wiosennej!

Udał się piłkarzom KS Promna rewanż za porażkę w rundzie jesiennej. Orzeł przegrywa w hicie 19 kolejki 1:2!

Mecz rozgrywany był na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR przy ul. Chałubińskiego w Radomiu. Od początku spotkania inicjatywę przejęli goście. Od pierwszych minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką Sebastiana Przytuły. Bramkarz Orła dobrze spisywał się dziś w bramce, popisując się kilkoma znakomitymi interwencjami. W pierwszych minutach gościom brakowało skuteczności, czego efektem był zmarnowany rzut karny. Starania piłkarzy KS Promna zaowocowały błędami obrońców Orła po których padły 2 bramki. Do drugiej części spotkania zawodnicy Orła wyszli niezwykle zmotywowani. Od pierwszych minut prowadzili grę. Raz jedną raz drugą stroną boiska piłkarze Orła próbowali otworzyć sobie drogę do bramki rywali. Mimo znaczącej przewagi w grze brakowało skuteczności i wykończenia. Nadzieję i sygnał do zrywu dał Jarosław Gołda który wykończył znakomite podanie Bartosza Ankurowskiego i zdobył bramkę na 1:2. Jednak piłkarze KS Promna skutecznie bronili się do końcowego gwizdka i to oni dopisują 3 ligowe punkty. Mimo porażki Orzeł Wierzbica nadal traci tylko 3 punkty do liderującego Drogowca Jedlińsk i KS Promna która ma tyle samo punktów.