top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Po ciężkim boju w Pionkach Orzeł wraca z 3 punktami!

To nie był widowiskowy i porywający mecz. Jednak, najważniejszy jest końcowy rezultat 0:1 dla Orła Wierzbica i kolejne ligowe punkty!

Wszyscy spodziewali się, że będzie to zacięte spotkanie. Komplet punktów w tym meczu dla obu drużyn był głównym celem. Dla Orła by utrzymać fotel lidera a Proch potrzebował punktów, żeby gonić czołówkę. Po zaciętym spotkaniu Orzeł Wierzbica skromnie wygrywa 0:1! Jedyną bramkę w tym meczu, z rzutu karnego zdobył Jarosław Gołda w ostatniej akcji pierwszej połowy. Proch w tym meczu był bardziej aktywny, wymieniał więcej podań, stwarzał więcej akcji podbramkowych. Piłkarze Orła w drugiej połowie skupiali się głównie na kontratakach, broniąc jednobramkowej przewagi. Dobrze spisywali się dziś obrońcy Orła z bramkarzem Sebastianem Przytułą na czele. Z obu stron brakowało skuteczności i wykończenia. Skromne zwycięstwo na trudnym terenie dało piłkarzom Orła 28 punkt w ligowej tabeli i wiele radości przybyłym kibicom z Wierzbicy. Już za tydzień derby z Szydłowianką Szydłowiec na które serdecznie zapraszamy!