top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Podział punktów w Wierzbicy - Orzeł remisuje z Powiślanką!

Niemoc strzelecka i dobra gra obrony - tak w wielkim skrócie wyglądał mecz Orła z Powiślanką w 24 kolejce Tymex Ligi Okręgowej.

Obie drużyny w tym sezonie plasują się w ligowej czołówce. W rundzie wiosennej w Lipsku również padł remis (3:3) ale padło aż 6 bramek. Dziś były okazje do zdobycia bramek po obu stronach ale brakowało wykończenia a defensywa znakomicie wywiązywała się ze swoich obowiązków. Pierwsza połowa ze sporą ilością fauli co przełożyło się na 2 żółte kartki w efekcie czerwoną dla zawodnika gości. Orzeł od 43 minuty grał w przewadze. Niestety mimo kilku dobrych sytuacji brakował postawienia kropki na "i". Remis i podział punktów wydają się być sprawiedliwym zakończeniem tego spotkania choć pozostaje mały niedosyt. W najbliższą sobotę szlagier 25 kolejki Tymex Ligi Okręgowej: Orzeł Wierzbica - Proch Pionki! Już dziś zapraszamy kibiców na stadion w Wierzbicy!