top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Trudny mecz... Jest remis 2:2 z Szydłowianką!

30 kolejka Tymex Ligi Okręgowej przynosi nam jeden punkt w ligowej tabeli po ciężkim meczu z rywalem zza "miedzy".

Orzeł Wierzbica szybko objął prowadzenie po golu z rzutu karnego Macieja Szczepanika. Mecz był bardzo wyrównany, jednakże po błędzie obrony Orła, piłkarze z Szydłowca wyrównali stan rywalizacji. Tak zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa była nerwowa, sędzia miał mnóstwo pracy. Kolejny karny w tym meczu, ale niestety dla rywali i drużyna Szydłowianki wychodzi na prowadzenie. W dzisiejszym meczu mogliśmy oglądać bardzo dużo fauli. Taki styl gry w końcówce spotkania i mamy faul obrońcy Szydłowianki w polu karnym na Przemku Rogali. Mamy drugi rzut karny dla Orła, który na bramkę zamienia po raz kolejny w dzisiejszym dniu Maciej Szczepanik. Rywale w końcówce skupili się na zbyt ostrej grze i dyskusji z sędzią co było dla nich efektem dwóch czerwonych kartek, w tym jedna dla rezerwowego. Dopisujemy jeden punkt w tabeli i już przygotowujemy się do środowego meczu z Gryfem Policzna na własnym boisku. Zapraszamy kibiców do licznego przybycia i głośnego dopingu 02.06.2021 godz.: 16:00.