top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Udana inauguracja sezonu! Wygrywamy z Gryfem 2:1!

W pierwszym meczu nowego sezonu Tymex Ligi Okręgowej wygrywamy na własnym boisku z Gryfem Policzna 2:1.

W pierwszej połowie przeważali zawodnicy z Policznej. Lepiej radzili sobie w środku pola i pewnie grali w obronie. Efektem składnych ataków piłkarzy Gryfa był błąd obrony Orła i bramka samobójcza. Druga połowa od początku przeważała w śmiałe ataki gospodarzy. Po świetnym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Grzegorza Dziurzyńskiego, błąd popełnili obrońcy Gryfa i padła kolejna tego dnia bramka samobójcza. Piłkarze Orła wykazali się niesamowitą walecznością i po podaniu Piotra Jaworskiego w polu karnym mieliśmy zagranie ręką obrońcy Gryfa. Rzut karny na bramkę pewnym strzałem po ziemi, zamienił Maciej Szczepanik. Do końca spotkania piłkarze Orła kontrolowali przebieg gry i zgarniają jakże ważne pierwsze trzy punkty.

Orzeł Wierzbica 2:1 Gryf Policzna

Skład Orła: Przytuła - Ankurowski B., Ankurowski P., Więczasek, Jarząbek I. - Kosela, Szczepanik, Dziurzyński, Woźniak - Jaworski, Rogala (z ławki Jarząbek R.)