top of page
  • Zdjęcie autoraadmin

Wysokie i pewne zwycięstwo Orła w meczu z KS Warka!

Znakomity mecz i trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu Orła Wierzbica!

KS Warka nie może zaliczyć tej rundy do udanych. Tylko jedno zwycięstwo i 8 miejsce w ligowej tabeli, z takim dorobkiem do tego meczu przystępowali goście. Mimo to drużyna z Warki nie raz pokazywała, że potrafi zaskoczyć. Piłkarze Orła po dwóch zwycięstwach z rzędu i walce o drugie miejsce, chcieli zainkasować komplet punktów a dodatkowo zrewanżować się za wysoką porażkę w rundzie jesiennej w Warce. Drużyna Orła do meczu przystępowała osłabiona w wyniku kontuzji Pawła Ankurowskiego i Mikołaja Wójcickiego, oraz bez pauzujących za kartki Macieja Koseli i Roberta Jarząbka. Mimo to Orzeł Wierzbica zagrał znakomite spotkanie, schodząc na przerwę z wynikiem 4:1! W pierwszej połowie bramki dla Orła strzelali Przemysław Rogala w 7 i 32 minucie, Igor Jarząbek w 42 minucie i w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, Grzegorz Dziurzyński z rzutu karnego. Goście po błędzie defensywy Orła zdołali wyrównać w 16 minucie ale to wszystko na co było ich stać tego dnia. Po przerwie Igor Ankurowski podwyższył wynik na 5:1! Przy 4 bramkach asystował Grzegorz Dziurzyński. Zdecydowana przewaga Orła na boisku i 3 zwycięstwo z rzędu. Do końca rozgrywek zostało 3 kolejki!

Bramka na 1:0 - Rogala

Bramka na 2:1 - Rogala

Bramka na 4:1 - Dziurzyński

Bramka na 5:1 - Ankurowski Igor